Prisijunkite prie mūsų

Sveikata

Tempas mieste kelia stresą? Nebėda! Medicininės žolelės Jums padės

Paskelbta

-

Privati atsipalaidavimo klinika „Best Buds“ - GTA Online News nuotrauka

Los Santos miesto ir apylinkių gyventojams pageidaujant, miesto valdžios sprendimu nuo 2022-11-15 dienos mieste leidžiama vartoti tinkamai paruoštus augalinės kilmės preaparatus stresui numalšinti, nes nuolat kylantis stresas trukdo kokybiškai ir greit atlikti darbus.

Teisingumo dėlei būtina paminėti, kad gyventojai su savimi gali turėti iki 10 vienetų susmulkintos ir vartojimui paruoštos raminamosios medžiagos lazdelių. O žaliavas policijos departameto pareigūnai leidžia transportuoti tik specialiais numeriais ženklintais automobiliais ir darbo pažymėjimą turintiems asmenims. Visos kitos interpretacijos bus laikomos įstatymo pažeidimu, žaliavos ir produkcija konfiskuojamos, o jų turėtojams uždedamos finansinės nuobaudos.

Skelbimas

Privati atsipalaidavimo klinika „Best Buds“ – GTA Online News nuotrauka

Kompanija „Qb-weedshop“ mieste atidarė privačią kliniką, kurioje rasite viską ko reikia stresui numalšinti ir atsipalaiduoti. Priimami užsakymai pristatymams į namus. Tuo pačiu kompanija sukūrė ir darbo vietas. Pradėti dirbti galite tiesiog informacijos centre pasirinkdami darbą, o jau karjeros laiptais kilsite įmonės vadovui nusprendus.

Privati atsipalaidavimo klinika „Best Buds“ – GTA Online News nuotrauka

Įsidarbinus čia Jūsų laukia tarnybinis automobilis ir begalė užsakymų iš įvairiausių miesto kvartalų. „Best Buds“ – tai darbas skirtas tiems, kurie mėgsta bendravimą su žmonėmis ir vairavimą, nes įvedus užsakymų internetu galimybe jų yra tikrai daug.

P.S. Įmonės sąvininkas atskleidė, kad šiuo metu žaliavas tiekia meksikiečiai, tačiau tikimasi, kad greitu metu mieste atsiras verslininkas galinti užauginti ir pateikti vietinę žaliavą.

Iki pasimatymo. Skrydžiai į salą…

Skelbimas

 

Skelbimas

„GTA Online News“ yra role play bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, tapkite „GTA Online News“ portalo reporteriu… Parašykite mums info@gtaonlinenews.com

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Karantinas mieste – Neik iš namų arba laisvai pasirenkami privalomieji skiepai!

Paskelbta

-

Autorius

CubaViruso židiniai aptinkami šiukšlių konteineriuose | Nauja Naujiena! archyvas

2022 11 28 8:38 vietos laiku Gurgle.lt saloje, Los Santos mieste ir jo apylinkėse, miesto meras, savo potvarkių punktu 1.4  Wu Chiao paskelbė karantiną:  – „Skelbiamas visuotinis miesto del „cuba“ viruso“. Tą pačią dieną išleistas potvarkis – 1.5, kuriuo įvestas priverstinis vakcinavimasis nuo „CUBA“ viruso, o taip pat potvarkiu – 1.6 užtikrinama, kad vakcinos bus 100% apmokėtos iš vyriausybės lėšų.

Vėliau, tą dieną pasirodė naujas potvarkis – 1.7 kuris skelbia, kad yra pridėtas baudžiamojo kodekso 177 straipsnis, kuris suteikia įgaliojimus Policijos departamentui tikrinti visus miesto gyventojus, ar jie turi laisvai pasirenkamos privalomosios vakcinos dozės kortelę, policijos departamentui suteikti leidimai išrasyti įspėjima, po kurio gali tekti susimokėti baudą iki 3000 euru dėl nesiskiepijimo.

Skelbimas

Nepatikrintais duomenimis pats policijos viršininkas yra atsisakęs skiepytis laisvai pasirenkamu privalomuoju skiepu. Ar tai reiškia, kad nesutinkantys skiepytis, tačiau neturintys 3000 eurų baudai susimokėti asmenys turi nesirodyti mieste? Kodėl viruso židinius randant tik šiukšlių konteineriuose, su šia pramonės šaka  nieko bendro neturintys asmenys privalo privalomai laisvai pasirinkti?

• Parengė Maikas Pirsonas – GTA Online News specialusis korespondentas Gurgle.lt saloje Los Santos mieste

 

Skelbimas
Skaityti

Sveikata

„Pillbox Hill“ medicinos centre priemones gyventojų gydymui medikai turi pirkti patys?

Paskelbta

-

Autorius

Į „GTA online news“ redakcijos HornyRP skyrių paskambinęs anonimas pranešė, kad „Pillbox Hill“ medicinos centre, priemones gyventojų gydymui, ten dirbantys medikai turi pirkti patys.

Mūsų korespondentui pabandžius pakalbinti vieną iš medicinos centro darbuotojų, jis atsakinėti į pateiktus klausimus nepanoro. Su įstaigos vadovu kol kas susisiekti nepavyko.

Skelbimas

Kyla klausimas: Ar tikrai miesto sveikatos apsaugos sistema iš miesto valdžios negauna jokio finansavimo ir neturi priemonių gydymui? Tikimės sulaukti atsakymo iš atsakingų asmenų.

Redakcija taip pat neatmeta galimybės, kad tai yra laikina situacija ir taip galėjo atsitikti dėl medicinos priemonių išgrobstymo.

Skelbimas

Kaip jau ankščiau rašėme krovinių gabenimo ir vienintelė medicinos priemonių vežėja mieste – krovinių pervežimo kompanija turėjo sunkumų susijusių su buvusio direktoriaus Valentino Vasabio veikla. Minėtas asmuo pateko į nelaisvę ir ten turės likti iki gyvenimo pabaigos už daugkartinius pasikėsinimus į pareigūnų bei paprastų piliečių gyvybes.

Žinant buvusio pervežimų įmonės direktoriaus reputaciją, galima daryti prielaidą, kad medicinos priemonės iš sandėlio buvo paprasčiausiai pavogtos, todėl ir susidarė tokia padėtis.

Skelbimas

Redakcija pradėjo žurnalistinį tyrimą. Turinčius informacijos prašome parašyti info@gtaonlinenews.lt arba paskambinti HornyRP naujienų skyriaus atstovui mieste telefonu 577-5024. Anonimiškumą garantuojame.

Skelbimas
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Serveris Startuoja keturiose rinkose vienu metu, t.y. SVRP USA, SVRP Asia, SVRP Brazil ir žinoma svarbiausia SVRP Lithuania... Tiksli atidarymo data nepranešama.

Populiaru