Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Teismo posėdis GurGle.lt saloje įvyko, Anthony Smouschtefashas sulaukė atpildo

Paskelbta

-

Anthony Smouschtefashas - GurGle.lt | GTA Online News cinematic archyvas

Dėl staigaus miesto mero Wu Chiao sveikatos pablogėjimo vieną kartą jau atidėtas teismo posėdis GurGle.lt saloje pagaliau įvyko, nors ir be mero dalyvavimo. Los Santos miesto policijos departamento generalinio Komisaro Kurmio surinkta prisiekusiųjų kolegija įvertino Anthony Smouschtefasho veiklas ir pateikė savo verdiktą.

Jūsų dėmesiui pateikiame trumpą teismo posėdžio retrospektyvą, kurią Role Play naujienų portalui GTA Online News perdavė portalo specialiai įgaliotas korespondentas GurGle.lt saloje Maikas Pirsonas.

Skelbimas

Komisaras Kurmis – GurGle.lt | GTA Online News cinematic archyvas

Teismo posėdis prasidėjo kaip ir planuota 21:00 val. vietos laiku. Los Santos miesto policijos departamento generalisnis Komisaras Kurmis ir jo Pavaduotojas-Kolega Juzė į teismo posėdžių salę,  asmeniniu automobiliu pristatė įtariamąjį Anthony Smouschtefashą.

Bylos išrašo fragmento kopija

Supažindinus susirinkusiuosius su įtariamąjam inkriminuojamais nusikaltimais buvo prisaikdinti prisiekusieji, kurie ir turėjo priimti teisingą sprendimą, nulemiantį tolimesnį Anthony Smouschtefasho likimą.

Saulius Valentino – GurGle.lt | GTA Online News cinematic archyvas

Vienas po kito prisitatė prisiekusieji ir liudininkai. Visi prisiekė kalbėti tiesą, elgtis garbingai ir teisingai, ir nuspręsti kokios bausmės yra vertas Anthony Smouschtefashas. Vienam iš liudytojų iš susijaudinimo praradus balsą, o vienam prisiekusiąjam apsinuodijus maistu, darėsi panašu, kad sprendimo priimti nepavyks.

Tūzas – GurGle.lt | GTA Online News cinematic archyvas

Atsiradus šioms aplinkybėms, teismo posėdžio pirmininkas Los Santos policijos departamento Komisaras Kurmis paskelbė pertrauką, kurios metu visi susirinkę sulaukė akibrokšto. Į teismo salę įsiveržę kaukėti asmenys surakino policijos pareigūnus ir bandė imituoti ar sabotuoti įtariamojo išlaisvinimą-pagrobimą.

Negailėdamas savo jėgų Komisaras Kurmis pradėjo įtariamojo sugražinimo į teismo salę operaciją, tačiau ji truko neilgai, nes kaltinamasis į teismo salę grįžo pats (tuom pelnydamas prisiekusiųjų prielankumą), kur toliau buvo tesiamas posėdis ir suteiktas žodis kaltinamajam. Kadangi kaltinamasis jau yra teistas už visokiausius nusikaltimus ir jo asmeninėse sąskaitose yra milžiniškas lėšų minusas, gynybą prieš prisiekusiuoius jam teko atlikti pačiam.

Pavaduotojas Juzė – GurGle.lt | GTA Online News cinematic archyvas

Išklausius visus liūdininkų, kaltintojų ir prisiekusiųjų faktus, argumentus bei parodymus, po nelabai ilgų pasitarimų, Los Santos miesto teismo prisiekusiųjų kolegijos pirmininkas Ūkininkas Vaidas Uzbonis paskelbė verdiktą.

Ūkininkas Vaidas Uzbonis – GurGle.lt | GTA Online News cinematic archyvas

Anthony Smouschtefashas pripažintas kaltu tik keliuose iš jam inkriminuojamų epizodų. Jam nustatyta prevencinė priemonė dėvėti apykoję ir prisistatyti pareigūnams nustatytu laiku, bei atlyginti padarytas žalas nukentėjusiems.

Emilio Alvarez – GurGle.lt | GTA Online News cinematic archyvas

Humaniškas teismas suteikė ponaičiui Anthony Smouschtefashui dar vieną galimybę išeiti į laisvę ir pradėti savo gyvenimą iš naujo, tačiau ar jis pasinaudos šia galimybe niekas nežino. Labiausiai teismo sprendimu turbūt džiaugėsi pats kaltinamasis ir jo ištikimi draugai.

Balys – GurGle.lt | GTA Online News cinematic archyvas

Visą teismo posėdį transliavo keturi GurGle.lt salos, Los Santos miesto televizijos kanalai 🔴 GrybasTV | 🔴 IspanasTV | 🔴HANKERTV bei kanalas 🔴 Baneris726

 

Skelbimas

Tikriems RP fanams skirta sala, kurioje nėra laukiami kraujuojantys ir kitų negerbiantys charakteriai. Jei esi rimtai nusiteikęs ir gali pasiūlyti mūsų bendruomenei šaunų RP laukiame Tavęs registruojantis vizos gavimui į šią salą. Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Nuostabiame gamtovaizdyje įsikūręs motelis „Eastern MOTEL“ laukia savo gyventojų

Paskelbta

-

Autorius

Eastern MOTEL - GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

GTAON salos savivaldybės atstovas pranešė, kad jau atidarytas ir pilnai įrengtas motelis „Eastern MOTEL“ laukia keliautojų ir pastovių gyventojų. Čia savo prieglobstį suras tiek privatumą ir asmeninę erdvę mėgstantys tiek savivaldybės laikinai remiamo būsto ieškantys.

Eastern MOTEL – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Pranešime taip pat rašoma, kad šis motelis yra įpatingai patogus krovinių pervežimo bendrovėje laikinai ar ilgiau padirbėti nusprendusiems salos svečiams ir gyventojams. Apie šią bendrovę portalas GTA Online News jau rašė savo publikacijose.

Eastern MOTEL servisas ir degalinė – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Netoliese Jūs rasite visą parą dirbančią automobilių sagojimo aikštelę, degalinę, auto dirbtuves, kuriose gali dirbti mechanikai sudarę darbo sutartis su „Hayes Auto Body Shop“ vadovybe, visą parą dirbančia maisto prekių parduotuvę, banką, net du rūbų salonus, alkoholio parduotuvę, bei naudotų automobilių pardavimo aikštelę.

Eastern MOTEL gyventojas – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

„Po skrydžio, Los Santos oro uoste pildydamas dokumentus, pasirinkau apsistoti „Eastern MOTEL“ motelyje ir visiškai nesigailiu. Šis motelis yra puiki vieta man, pradedančiam savo kelionę šioje saloje. Savivaldybė suteikė nemokamą gyvenamą plotą, neblogai apmokamas darbas čia pat – per gatvę.

Eastern MOTEL gyventojas – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Vakarais, po darbo lengvai, pėščiomis pasiekiama maisto prekių parduotuvė ir bankomatas, o labai panorėjęs per tris minutes galiu nueiti ir iki naudotų automobilių aikštelės.

Naudotų automobilių pardavimo aikštelė – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Kol pažinsiu apylinkes ir sutaupysiu pirmam automobiliui planuoju pagyventi čia, o vėliau matysim kur likimas ir galimybės nuves.“ – GTA Online News reporteriui pasakojo atsitiktinai sutiktas „Eastern MOTEL“ motelio gyventojas.

Atsargiai PUMA! – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

„Labai vėlai vaikščioti pėščiomis šiose vietovėse nepatartina, nes miškingas vietas pamėgo plėšrieji salos žvėrys Pumos. Dieną nuo kelių jas atbaido nuolat zujantys vietinių gyventojų automobiliai, tačiau naktį eismui sumažėjus rizika patektį į Pumos nasrus padidėja.“ – savo patirtimi dalinasi pašnekovas.

Iki pasimatymo. Skrydžiai į salą…

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Reign Network: ieškomi GTA RolePlay salų infrastruktūros kūrimo ir plėtojimo ekspertai

Paskelbta

-

Autorius

GTA ON archyvo nuotrauka

2022-04-17 dieną GTA Online News atstovybė saloje su giliu liūdesiu ir viltimi pranešė, kad Reign Network salos, Los Santos miesto ir apylinkes užklupo audra, kurios padarinius teks šalinti susikaupus, ilgai ir kruopščiai.

Reign Network atnaujinimai pasirodys rudenį

Skelbimas

Po ilgo laiko GTA Online News naujienų tarnyba džiaugiasi galėdama pranešti, kad 2022-12-26 mūsų naujienų serverių sistema užfiksavo pirmąjį aktyvumą Reign Network salos socialiniame tinkle. Visi buvę salos gyventojai gavo pirmą pranešimą, kad salos socialinio tinklo sistema artimiausiu metu bus atstatyta į gyventojams pažystamą, patobulintą versiją.

Apie audros padarinių šalinimo pabaigos datą pranešime nepranešama, tačiau žinome, kad suformuota komanda jau dirba, o taip pat pranešime skelbiama, kad yra ieškomi salų infrastuktūros kūrimo ir plėtojimo ekspertai visame pasaulyje.

Skelbimas

„Atrankos į Reign Network salo atstatymo ir plėtojimo komandą bus atliekamos per salos socialiniame tinkle veikiančią užklausų sistemą. Užklausoje, laisva forma galite pateikti kokios ir kiek patirties, susijusios su įvairių GTA RolePlay salų gyventojams įkurimu, atstatymu ir priežiūra jus turite ir ar esate buvę registruoti šios salos gyventojai praeityje ar kaip kitaip susiję su salos gyvenimu… Taip pat laukiame papildomos informacijos tokios kaip jūsų atliktų darbų pavyzdžiai ir t.t.“ – rašoma pranešime.

 

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

Paskelbti galutiniai „Weazel“ muzikos apdovanojimų nominantai!

Paskelbta

-

Autorius

weazel-news.online iliustracija

RolePlay naujienų portalas Weazel-news.online paskelbė, kad pagaliau atėjo momentas, kurio visi laukėte! Nuodugniai apsvarstę mūsų teisėjai nusprendė dėl galutinių nominantų kiekvienoje Weazel muzikos apdovanojimų kategorijoje! Kai kurios nominacijų kategorijos gavo tik po vieną pasiūlymą, todėl pagal numatytas taisykles šie pasiūlymai bus laikomi nugalėtojais – štai galutiniai nominantai!

Geriausias muzikinis klipas

Skelbimas

Twitter Fingers by Lulu Moon – Jau laimėjo kaip vienintelis pasiūlymas šioje kategorijoje!

Geriausias vokalinis pasirodymas

Skelbimas

Creep (Original by Radiohead) by Konrad Knives

Before He Cheats (Original by Carrie Underwood) by Velma Piper

Skelbimas

Needed by Luci (ft. Fuego)

This Is Me (Tomi K Version) by Candi Kaine

Skelbimas

Geriausias bendradarbiavimas

LDR by Jason Tanners and aiko!

Skelbimas

DGAF by Bando and Lulu Moon

G00D G!RL$ by QU33N T!TAN$ (aiko! and Lulu Moon)

Skelbimas

Inferno by Dante Delgato and Grimm

Geriausias prodiuseris

Skelbimas

Mr. Plimmft for Master Key by Mr. Plimmft (ft. Miss Shingles)

Zavvi Zavala for Feel It by Zavvi Zavala

Skelbimas

Dre K 47 for Y.D.K. by Dre K 47 (ft. mykie)

Grimm for Inferno by Dante Delgato (ft. Grimm)

Skelbimas

Geriausia roko daina

River of Sand by Jason Tanners

Skelbimas

RACE TRACK! by aiko!

Geriausias roko atlikėjas

Skelbimas

Jason Tanners – Jau laimėjo kaip vienintelis pasiūlymas šioje kategorijoje!

Geriausia pop daina

Skelbimas

Summer of ‘95 by Piper Riggs

THIS GAME SUCKS by aiko!

Skelbimas

Skylines by Tomiko

For My Hero by Candi Kaine

Skelbimas

Geriausias pop atlikėjas

Piper Riggs

Skelbimas

aiko!

Tomiko

Skelbimas

Candi Kaine

Geriausia repo daina

Skelbimas

DGAF by Bando (ft. Lulu Moon)

Y.D.K. by Dre K 47 (ft. mykie)

Skelbimas

Lavish by Fuego

Moon Salting by CC2x

Skelbimas

Geriausias repo atlikėjas

Bando

Skelbimas

Dre K 47

mykie

Skelbimas

Fuego

Geriausias koveris

Skelbimas

Hallelujah (Originally by Leonard Cohen) by Jason Tanners

Fix You (Originally by Coldplay) by Konrad Knives

Skelbimas

Tennessee Whiskey (Originally by Chris Stapleton) by Velma Piper

My Heart Belongs to Daddy (Originally by Marilyn Monroe) by Lulu Moon

Skelbimas

She Works Hard For The Money (Originally by Donna Sharon) by Candi Kaine

Geriausias Diss Trackas

Skelbimas

entitled. by Bando – Jau laimėjo kaip vienintelis pasiūlymas šioje kategorijoje!

Geriausia daina

Skelbimas

Trying by Jason Tanners

Twitter Fingers by Lulu Moon

Skelbimas

CEO by aiko!

switch’d by mykie

Skelbimas

Geriausias atlikėjas

Jason Tanners

Skelbimas

Bando

aiko!

Skelbimas

Velma Piper

Mums patiko kiekvienas gautas pasiūlymas! Nors ne visi buvo galutiniai nominuoti, visada bus kitas kartas! Gavusius nominaciją – SVEIKINAME! Jūs perėjote į kitą WMA etapą! Mūsų teisėjai dabar pradeda neįtikėtinai sudėtingą nugalėtojų rinkimo procesą, kuris bus paskelbtas WMA ceremonijoje! Nors tiksli šio renginio data dar nenustatyta, tikimės, kad tai įvyks vasario mėnesį!

Skelbimas

Sekite informaciją!

Skelbimas
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Serveris Startuoja keturiose rinkose vienu metu, t.y. SVRP USA, SVRP Asia, SVRP Brazil ir žinoma svarbiausia SVRP Lithuania... Tiksli atidarymo data nepranešama.

Populiaru