Prisijunkite prie mūsų

Nelaimės ir nusikaltimai

Nukautas Anthony Smouschtefashas – šventė salos teisingumui

Paskelbta

-

Nukautas draugas! Vartotojo @Vova nuotrauka GurGle.lt socialiniuose tinkluose

GurGle.lt salos e-laikraštis „Nauja Naujiena! 2022-12-12 23:05:42 praneša, kad operacijos „penkios žvaigdžutės“ metu buvo nukautas serijinis žudikas A. S., kuris įvykio vietoje kartu su M. K. grąsino susidoroti su meru Wu-Chiao.

Įkaitų dramos metu, kai buvo identifikuotas melas, o kitas įkaitas sugebėjo pabėgti, šturmo komanda nukovė pavojingą nusikaltėlį. Vežant į ligoninę, A. S. mirė. Socialiniuose tinkluose netruko pasirodyti nuotraukos iš A. S. laidotuvių.

Skelbimas

Laidojimo ceremonija „Su karuče į duobučę“ | GurGle.lt soc. tinklo nuotrauka

M. K. po laidotuvių buvo sulaikytas, gavus įrodymų apie mojavimą šaunamuoju ginklu piliečiams matant.

Įkalintas M.K. | E-laikraščio Nauja Naujiena! nuotrauka

Sulaikymo metu sulaikytasis, peiliu sužalojo kelis pareigūnus. Įvertinus spalvingą veikėjo bylą ir nusikaltimus, bendradarbiaujant su A. S., M. K. buvo pasodintas į kalėjimą 25 metams. Kol kas GurGle.lt saloje tai yra daugiausiai kalėjimo metų gavęs asmuo.

M. K. kalėdamas turi teisę skųsti sprendimą ir turėti teismo posėdį.

Įdomu, tai, kad Anthony Smouschtefashas buvo nukautas, kaip tik tuomet, kai atsidarė savo verslą – t. y. pagal mieste veikusio kazino frančizę įsteigė žemesnės klasės liaudžiai skirtus lošimo namus.

Skelbimas

Wu Chiao selfrespekto nuotrauka | GurGle.lt socialinio tinklo nuotrauka

Po Smokdefasho žalos miesto merui Wu Chiao, ponas Meras išvyko reabilitacijai į San Fierro miesta. Tam, kad GurGle.lt salos, Los Santos miestas ir jo apylinkės nebutu palikti likimo valioje, laikinuoju miesto meru yra paskirtas – Juozas Kepalas (Tevas Kepalas).

…Ši diena teisingumui yra šventė! Linkime didžiausios sėkmės ir sveikatos Ponui Chiao.

GurGle.lt salos gyvenimą galite stebėti Los Santos miesto televizijos kanalais 🔴 GrybasTV | 🔴 IspanasTV | 🔴HANKERTV bei kanalas 🔴 Baneris726

 

Skelbimas

 

Skelbimas

Tikriems RP fanams skirta sala, kurioje nėra laukiami kraujuojantys ir kitų negerbiantys charakteriai. Jei esi rimtai nusiteikęs ir gali pasiūlyti mūsų bendruomenei šaunų RP laukiame Tavęs registruojantis vizos gavimui į šią salą. Visi publikacijose minimi Vardai ir Pavardės bei situacijos išgalvoti. Bet koks sutapimas yra atsitiktinumas ir neturi nieko bendro su paminėtais asmenimis. Įvykiai aprašyti šiame naujienų portale yra tik virtualaus pasaulio žaidimo dalis.

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

GtaON:RP TYRIMAS: Įtarimai nepasitvirtino, bet rasta kitų pažeidimų. Saloje įpač padaugėjo automobilių vagysčių

Tyrimas atliktas sėkmingai – įtarimai dėl banko lėšų grobtymo nepasitvirtino, tačiau atliekant tyrimą ir bendraujant su liudininkais paaiškėjo, kad dėvėtų automobilių aikštelė vistik bendradarbiauja su nusikaltėliais.

Paskelbta

-

Autorius

Salos automobilių turgus, klientas renkasi galimai vogtą automobilį | Nuotraukos autorius Miesto Paparacis

2023-05-19 gavus pileičio pranešimą, GtaON:RP salos valdžia surengė slaptą patikrinimą, kurio metu buvo siekiama patikrinti, kad neva salos GtaON:RP automobilių lizingo kompanijos ir dėvėtų automobilių pardavimo aikštelės savininkai sudarė susitarimą ir dabar galima lizingu paimtą automobilį, neišmokėjus priduoti atgal į saloną per aikštelės dokumentaciją ir gauti solidaus dydžio kompensaciją, taip padarant nemenką žalą miesto ekonomikai.

Tyrimas atliktas sėkmingai – įtarimai dėl banko lėšų grobtymo nepasitvirtino, tačiau atliekant tyrimą ir bendraujant su liudininkais paaiškėjo, kad dėvėtų automobilių aikštelė vistik bendradarbiauja su nusikaltėliais. Kalbama, kad automobilių vagysčių ir jų realizavimo procesui vadovauja susivienijimas, pasivadinęs „AngelicXS’ Free Vin Scratch“.

Skelbimas

Saloje dirbančio reporterio, slapyvardžiu „Miesto Paparacis“ duomenimis, saloje įpač padaugėjo automobilių vagysčių. Įvairūs automobiliai vagiami pagal užsakymą ir priduodami įslaptintuose supirkimo taškuose, kurių vietą vykdytojas sužino tik po to kai reikiamą automobilį pavagia. Nors salos policijos departamento dispečrinė ir informuojama apie netinkamą gyventojų veiklą, tačiau pareigūnai žino tik vagystės vietą, o kuria linkme pajuda vogti automobiliai nustatyti sunku.

Už pavogtus ir sėkmingai pristatytus automobilius yra mokama nuo 1000$ iki 10 000$ priklausomai nuo pristatyto automobilio modelio ir būklės, o turimais duomenimis salos dėvėtų automobilių aikštelė taip pat nusprendė sudalyvauti šioje schemoje ir sugeba minėtus vogtus automobilius, kuriems buvo nutrinti VIN numeriai ne tik priimti pardavimui kitiems gyventojams turguje, tačiau meistriškai padirbdami dokumentus juos priduoti į miesto automobilių saloną už 50% kompensaciją nuo automobilio kainos salone.

Skelbimas

„Zion“ sukurtas BMW 6 serijos E63 pagrindu | GTA Viki Fandom iliustracija

Tyrimo metu buvo iscenizuota automobilio „Zion“, kurio kaina tyrimo metu, automobilių salone buvo 22 000$ vagystė ir gauta 11 000$ kompensacija. Apie atlikto tyrimo rezultatus miesto valdžiai pranešta.

„Nors į įvairiausius neramumus saloje – smurtą, narkotikų prekybą, susišaudymus ir plėšimus vietinių gyventojų policijos departamento pareigūnai reaguoja greitai, į automobilių vagysčių faktą reakcijos nepastebėta. Kartojant tyrimą dar ir dar kartą nesulaukiau jokios pareigūnų reakcijos.“ – komentuoja miesto paparacis Teikenas Fotijus.

Nepanorėjęs atskleisti tapatybės policijos departameto laikinasis vadas reakcijos nebuvimą komentuoja tuom, kad vietiniai policijos departamento darbuotojai yra labai apkrauti, o tokio tipo nusikaltimai reikalauja stebėjimo ir tyrimo, bei įrodymų rinkimo.

Skelbimas

„Ir iš vis tie visko pertekę ir spurgų prisivalgę atsipalaidavėliai vangiai atskiria dešinę nuo kairės tad apie kokius specialiuosius tyrimus, objektų stebėjimą gali būti kalba. Mums reikia kurti nusikaltimų tyrimų skyrių ar kažką panašaus, tačiau tokį darbą sugebančių dirbti pareigūnų neturime.“ – komentuoja pareigūnas.

Susisiekus su GtaON:RP salos, Los Santos miesto meru Arkadijumi Maziu buvome patikinti, kad vos tik atsiras keliautojas (salos migrantas) norintis ir galintis dirbti tokį darbą, viza ¥€$ jam garantuota.

Skelbimas

Vizos ¥€$ suteikimo sprendimų priėmimo kabineto sienos nuotrauka, Los Santos miesto savivaldybė | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Nepatvirtintais duomenimis viza ¥€$ jau suteikta ir į salą planuoja atvykti vienas gerai apmokytas ir turintis didžiulę darbo priedangoje patirtį pareigunas. Šiuo metu neįvardijamas asmuo yra dirbęs ne tik organizuoto nusikalstamumo slaptųjų tyrimų tarnyboje, bet ir buvęs ilgalaikis policijos departamento viršininkas.

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Atliekant patikrinimą aptikti nusikaltimo pėdsakai

Patikrinus lombardo „QB-Pawnshop“ dokumentus ir produkcijos lentynas buvo pastebėta, kad gaminių atvirkštiniam perdirbimui į aukso ar sidabro žaliavas yra pateikta įpatingai daug ir sutampančios su iš Juvelyrikos salono dingusiais gaminiais, produkcijos.

Paskelbta

-

Autorius

2023-05-14 GtaON:RP salos savivaldybės pareigūnai atliko slapto pirkėjo reidą Los Santos mieste veikiančiame lombarde, ir kompanijos „Jim-Mining“ biure, kuris įsikūręs mieste veikiančios krovinių pervežimo kompanijos „Walker Logistic“ pastate ir šiuo metu kontruoliuoja 100% salos tauriųjų metalų ir brangakmenių iškasenų.

Lombardas | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Kaip rašoma pranešime spaudai, tyrimas atliekamas įtarus, kad prisidengiant kalnakasybos ir juvelyrinių dirbinių gamybos verslais per mieste veikiantį lombardą yra realizuojami iš mieste veikiančio juvelyrikos salono dar prieš tris mėnesius pagrobti juvelyriniai dirbiniai už daugiau kaip 200 000$.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

Tyrimą iniciavo šiuo metu neoficialiai kompanijai „Walker Logistisc“ vadovaujantis Audrius Gruzinas pastebėjęs, kad juvelyrinių dirbinių gamybos skyrius visiškai neteikia produkcijos eksportui, o oficialiuose gamyklos dokumentuose rašoma, kad auga sanaudos juvelyrinių gaminių gamybos įrankiams. Atlikus minimalius patikrinimus, iškart tapo aišku, kad mieste nors ir yra gaminami juvelyriniai dirbiniai, tačiau juos gyventojai realizuoja kažkur, ko nežino nei patys „Jim – Mining“ įkūrėjai.

Juvelyrikos dirbinių katalogas

Patikrinus lombardo „QB-Pawnshop (FT PAWN)“ dokumentus ir produkcijos lentynas buvo pastebėta, kad gaminių atvirkštiniam perdirbimui į aukso ar sidabro žaliavas yra pateikta įpatingai daug ir sutampančios su iš Juvelyrikos salono dingusiais gaminiais, produkcijos.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

Būtina pranešti, kad vadovaujantis duomenų apsaugos įstartymu lombardas nerenka duomenų apie tai kas naudojasi lombardo paslaugomis, kas labai apsunkina tyrimą. Pareigūnai, puikiai suprasdami, kad realizuotojų duomenų lengvai gauti nepavyks yra priversti stebėti teritoriją ir tokiu būdu bandyti išsisiaiškinti kas ir kokiais kiekiais realizuoja juvelyrinius dirbinius lombarde. Tyrimas tęsiamas… Apie mieste veikiančios kompanijos „QB-Pawnshop (FT PAWN)“ lombardo teikiamas paslaugas jau netrukus Gta Online News puslapiuose.

Skelbimas
Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Kanapių ir kokos plantacija savo dydžiu nustebino visko mačiusius pareigūnus

GtaON:RP salos policijos departamento kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, po kruopštaus ir sudėtingo tyrimo, rinkdami informaciją po kruopelytę ir analizuodami gautus duomenis, Los Santos apylinkėse aptiko du didžiulius, pilnus derliaus kanapių ir kokos laukus.

Paskelbta

-

Autorius

Kanapių laukas - GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

GtaON:RP salos policijos departamento kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, po kruopštaus ir sudėtingo tyrimo, rinkdami informaciją po kruopelytę ir analizuodami gautus duomenis, Los Santos apylinkėse aptiko du didžiulius, pilnus derliaus kanapių ir kokos laukus.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

Kanapių ir kokos auginimui pasirinkti žemės plotai sunkiai prieinami paprastiems gyventojams, neturint laivo ar malūnsparnio patekti į teritoriją neįmanoma, teritoriją saugo ginkluoti apsaugos darbuotojai.

Darbuotojai kanapių laukuose - GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Darbuotojai kanapių laukuose – GTAON Role Play | GTA Online News nuotrauka

Šiuose laukuose aptikti dirbantys vietiniai gyventojai sakosi nežiną kam dirba ir verčiau jau renkasi mirtį nei atskleisti tiesą. Tai įpatingai apsunkina tyrimą ir kam priklauso šie kanapių laukai pareigūnai informacijos neturi. Dėl galimo nelegalaus kanapių auginimo ir platinimo pradėtas kriminalinis tyrimas.

Pareigūnai siekia nustatyti kur yra ruošiama ir pakuojama produkcija, kaip ir kada vyksta produkcijos gabenimas į GTAON salą ir kokiame taške ar taškuose yra realizuojama pristatyta produkcija.

Skelbimas

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Kada serverio startas? Tai yra vienas didžiausių ir dažniausiai kylančių klausimų, tačiau šiuo metu nėra tikslios datos, kurią galėtume Jums pateikti.

Populiaru