Prisijunkite prie mūsų

Gyvenimo stilius

Paskirtas GtaON:RP salos meras. Susipažinkite Arkadijus Mazis

Paskelbta

-

Arkadijus Mazis gavo ¥€$ Visa - Weazel News GtaON:RP archyvo nuotrauka

2023-03-23 GtaON:RP salos socialiniame tinkle pasirodė informacija, kad šiandien vykusiame Los Santos miesto savivaldybės pasitarime, geriausiu kandidatu į GtaON:RP salos savivaldybės merus buvo pripažintas ponas Arkadijus Mazis.

Saloje jau įsikūrė krovinių pervežimo kompanija „Walker Logistic“ –  tai tolimųjų reisų pervežimo bendrovės „CAD-TruckerJob“, vietinių krovinių pristatymo kurjerių „QB-TruckerJob“ ir oro bei vandens krovinių gabenimo kryptis valdanti įmonė, kuri salos gyventojams gali pasiūlyti gerai apmokamas darbo vietas. Visai nesenai bendrovė „Walker Logistic“ sudarė sutartis su visais mieste veikiančiais prekybos taškais, todėl darbo joje niekad netrūksta, o parduotuvių lentynose esančių prekių kiekis tiesiogiai priklauso nuo krovinių pervežimo kompanijos darbo.

Skelbimas

Naujame mieste įkurtas verslo centras atvers naujas galimybes

Įsidarbinti kompanijoje visai nesunku, apsilankykite savivaldybėje ir pasirinkite, kad norite dirbti kompanijos „Walker Logistic“ kurjeriu. Jums bus suteiktos šios kompanijos praktikanto pareigos, kurios iškart leis užsiimti prekių tiekimu į saloje esančių prekybos taškų lentynas.

Skelbimas

Maža kavos pupelė dideliame mieste. „BEAN MACHINE“ filialas atidarytas

GtaON:RP saloje vystoma laisvo asmeninio pasirinkimo darbo, verslo ir poilsio objektų infrastruktūra reikalauja daug savivaldybės darbuotojų pastangų, tačiau „¥€$ Visa“ turėtojams leidžia laisvai pasirinkti ir įsikurti jų pageidaujamoje gyvenimo vietoje, bet kuriame iš salos miestų ar Los Santos miesto mikrorajonų. Registracijos metu jums tereikia pasirinkti vieną iš Jums patogių, savivaldybės suteikiamų motelių, o savo mėgstamas darbo verslo ir poilsio vietas jau rasite kiekviename mieste.

Skelbimas

Nuostabiame gamtovaizdyje įsikūręs motelis „Eastern MOTEL“ laukia savo gyventojų

Saloje veikiantis „HayesAUTO“ –  visų rušių transporto priežiūros ir remonto centras džiaugiasi sėkmingai įkūręs patogias, visų rušių transporto remonto ir modifikavimo vietas, kuriose paslaugų teikimas užtikrintas 24 valandas 7 dienas per savaitę, čia sėkmingai bendradarbiauja tiek privatus verslas tiek miesto savivaldybės apmokami vietiniai paslaugų teikėjai. „HayesAUTO“ sudarė sutartis su kompanijomis „QB-MechanicJob“ ir „QB-TowJob“ ir šiuo metu taip pat yra atsakingi už netinkamai priparkuotų automobilių šalinimą iš miesto gatvių, šalinimą atlieka įmonės praktikantai prieš pradėdami pilnavertį darbą mechaniko pareigose. Ieškomas įmonės vadovas.

Skelbimas

Vaizdas pro savivaldybės langą – Weazel News GtaON:RP archyvo nuotrauka

„ARCADE“ verslo centro patalpos buvo suteiktos oficialiam „Grid Customs“ automobilių atstovybės biurui ir showroomui, kuri prabangos, išskirtinumo ir padidintos galios norintiems miesto gyventojams, ateityje leis įsigyti visiškai naujus, pagal užsakymą paruoštus importinius automobilius. Jau dabar GtaON:RP saloje, „ARCADE“ verlo centre galima laisvai apsilankyti ir išbandyti kompanijos „Grid Customs“ importuotus Ford Raptor 2017 6×6, Brabus GT 600, Ford Raptor (R150) ir Infinity Q60 automobilius. Be išskirtinių automobilių salono mieste taip pat veikia automobilių, sportinių automobilių bei motociklų, krovininių automobilių bei jūrinio bei oro transporto salonai.

Į gatves išriedėjo paskutiniai bandomieji-nemokami Grid Customs modifikuoti modeliai Infinity Q60 /gc edition

Nuolat budintys ir viešą tvarką palaikantys vietiniai „LSPD Tvarkos užtikrinimo tarnybos darbuotojai“, užsiimančius nelegaliomis veiklomis (automobilių vagystėmis, narkotinių medžiagų pardavimu, vietinių gyventojų plėšimais ar viešosios tvarkos trikdymu) verčia nuolat dairytis per petį, nes vietiniai miesto gyventojai, pastebėję vienokį ar kitokį nusikaltimą noriai praneša apie tai pareigūnams. Trys žvaigždutės ir tavo gyvenimas taps panašus į trilerį rašoma reklaminiame LSPD Tvarkos užtikrinimo tarnybos lankstinuke.

Skelbimas

Arkadijus Mazis gavo ¥€$ Visa – Weazel News GtaON:RP archyvo nuotrauka

„GtaON:RP sparčiai kuriasi… Tiek vietiniai gyventojai, tiek ir atvykę svečiai tuos pokyčius mato ir pastebi. Saloje per vienerius gyvavimo ir kūrimosi metus „¥€$ Visa“ suteikta 9 migrantams, tame tarpe ir man. Tikiuosi, kad naujieji GTA5 role play keliautojai, ar kitų salų gyventojai pasirinks GtaON:RP salą ne tik poilsiavimui, bet ir nuolatiniam gyvenimui bei verslui ar samdomam darbui. Dėkoju tiems, kurie jau pasirinko, tiems, kurie buvo kartu salos bendruomenės standartų ir infrastruktūros gairių kūrimo metu, kurie palaikė, kurie pasitiki ir tikrai stengsiuosi nenuvilti“, – pakalbintas Los Santos miesto savivaldybės patalpose, viename iš Maze bankui priklausančių pastatų, sakė Arkadijus Mazis.

Iki pasimatymo. 🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

Sveiki, aš GTA Online News atstovas Jūsų saloje. Naujienas stebiu, fiksuoju ir transliuoju iš ten, kur esu pakviestas. Reikia, kad apie Tave ar Jūsų įkurtoje saloje vykstančius įvykius (siužetų linijas) sužinotų nauji salos gyventojai?

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

Savanorystė policijos departamente? GtaON:RP saloje TAIP!

GtaON:RP salos valdžia žada naujoves. Tie salos gyventojai, kurie atliks tarnybą miesto Tvarkos palaikymo įstaigose tam tikrą laiką, ateityje, baigę  karjerą galės gauti ATSARGOS PAREIGŪNO PENCIJĄ. 

Paskelbta

-

Autorius

LSPD | GtaON:RP archyvo nuotrauka

GtaON:RP salos naujienų reporteris Teikenas Fotijus praneša, kad nuo 2023-05-22 saloje pradėta atranka į policijos departamento svanorius. Dabar kiekvienas tvirtas asmuo, norintis save išbandyti gali tapti savanoriu. Jums tereikia nuvykti į miesto savivaldybę arba artimiausią darbo biržos atstovybę saloje ir pasirinkti, kad norite dirbti miesto Tvarkos palaikymo tarnyboje – Policija.

Jums bus suteikta teisė vairuoti tarnybinį automobilį, gausite didesnį nei įprasta socialinių garantijų atligį, nuolat išplautus ir tvarkingus rūbus – uniformą bei tvarkos palaikymui reikalingus įrankius. Savo tarnybos vieta galėsite pasirinkti bet kurį saloje veikiantį PD skyrių pagal savo gebėjimus ir pomėgius. Tai priklausys nuo to kaip save pateiksite, mažai tiesiogai kontroliuojamos savanorystės metu – rašome LSPD pranešime spaudai.

Skelbimas

Miesto valdžia žada dar vieną naujovę. Tie salos gyventojai kurie atliks tarnybą miesto Tvarkos palaikymo įstaigose tam tikrą laiką,  ateityje, baigę  karjerą galės gauti ATSARGOS PAREIGŪNO PENCIJĄ.

„Tokių sprendimų priėmimas, tai didžiulė atsakomybė mūsų bendruomenei, tačiau mes apeliuojame į tokį darbą pasirinkusių piliečių tvirtą apsisprendimą tarnauti miestui. Jei toks pilietis įsidarbinęs ir pasinaudodamas tarnybine padėtimi bandys krėsti eibes, tai nenustebkite kuomet vietinės policijos atstovai jus papraščiausiai eliminuos iš miesto gatvių be didelių perspėjimų.“ – miesto valdžios sprendimą komentuoja Arkadijus Mazis, Los Santos miesto meras.

Skelbimas

Sprendimą palaikė 2 iš 3 miesto valdžios. Trečiasis balsas prieš nebuvo tačiau atsiprašė, nes dėl užsitesusio kraustymosi proceso greitame sprendimų priėmime dalyvauti negalėjo.

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

GtaON:RP TYRIMAS: Įtarimai nepasitvirtino, bet rasta kitų pažeidimų. Saloje įpač padaugėjo automobilių vagysčių

Tyrimas atliktas sėkmingai – įtarimai dėl banko lėšų grobtymo nepasitvirtino, tačiau atliekant tyrimą ir bendraujant su liudininkais paaiškėjo, kad dėvėtų automobilių aikštelė vistik bendradarbiauja su nusikaltėliais.

Paskelbta

-

Autorius

Salos automobilių turgus, klientas renkasi galimai vogtą automobilį | Nuotraukos autorius Miesto Paparacis

2023-05-19 gavus pileičio pranešimą, GtaON:RP salos valdžia surengė slaptą patikrinimą, kurio metu buvo siekiama patikrinti, kad neva salos GtaON:RP automobilių lizingo kompanijos ir dėvėtų automobilių pardavimo aikštelės savininkai sudarė susitarimą ir dabar galima lizingu paimtą automobilį, neišmokėjus priduoti atgal į saloną per aikštelės dokumentaciją ir gauti solidaus dydžio kompensaciją, taip padarant nemenką žalą miesto ekonomikai.

Tyrimas atliktas sėkmingai – įtarimai dėl banko lėšų grobtymo nepasitvirtino, tačiau atliekant tyrimą ir bendraujant su liudininkais paaiškėjo, kad dėvėtų automobilių aikštelė vistik bendradarbiauja su nusikaltėliais. Kalbama, kad automobilių vagysčių ir jų realizavimo procesui vadovauja susivienijimas, pasivadinęs „AngelicXS’ Free Vin Scratch“.

Skelbimas

Saloje dirbančio reporterio, slapyvardžiu „Miesto Paparacis“ duomenimis, saloje įpač padaugėjo automobilių vagysčių. Įvairūs automobiliai vagiami pagal užsakymą ir priduodami įslaptintuose supirkimo taškuose, kurių vietą vykdytojas sužino tik po to kai reikiamą automobilį pavagia. Nors salos policijos departamento dispečrinė ir informuojama apie netinkamą gyventojų veiklą, tačiau pareigūnai žino tik vagystės vietą, o kuria linkme pajuda vogti automobiliai nustatyti sunku.

Už pavogtus ir sėkmingai pristatytus automobilius yra mokama nuo 1000$ iki 10 000$ priklausomai nuo pristatyto automobilio modelio ir būklės, o turimais duomenimis salos dėvėtų automobilių aikštelė taip pat nusprendė sudalyvauti šioje schemoje ir sugeba minėtus vogtus automobilius, kuriems buvo nutrinti VIN numeriai ne tik priimti pardavimui kitiems gyventojams turguje, tačiau meistriškai padirbdami dokumentus juos priduoti į miesto automobilių saloną už 50% kompensaciją nuo automobilio kainos salone.

Skelbimas

„Zion“ sukurtas BMW 6 serijos E63 pagrindu | GTA Viki Fandom iliustracija

Tyrimo metu buvo iscenizuota automobilio „Zion“, kurio kaina tyrimo metu, automobilių salone buvo 22 000$ vagystė ir gauta 11 000$ kompensacija. Apie atlikto tyrimo rezultatus miesto valdžiai pranešta.

„Nors į įvairiausius neramumus saloje – smurtą, narkotikų prekybą, susišaudymus ir plėšimus vietinių gyventojų policijos departamento pareigūnai reaguoja greitai, į automobilių vagysčių faktą reakcijos nepastebėta. Kartojant tyrimą dar ir dar kartą nesulaukiau jokios pareigūnų reakcijos.“ – komentuoja miesto paparacis Teikenas Fotijus.

Nepanorėjęs atskleisti tapatybės policijos departameto laikinasis vadas reakcijos nebuvimą komentuoja tuom, kad vietiniai policijos departamento darbuotojai yra labai apkrauti, o tokio tipo nusikaltimai reikalauja stebėjimo ir tyrimo, bei įrodymų rinkimo.

Skelbimas

„Ir iš vis tie visko pertekę ir spurgų prisivalgę atsipalaidavėliai vangiai atskiria dešinę nuo kairės tad apie kokius specialiuosius tyrimus, objektų stebėjimą gali būti kalba. Mums reikia kurti nusikaltimų tyrimų skyrių ar kažką panašaus, tačiau tokį darbą sugebančių dirbti pareigūnų neturime.“ – komentuoja pareigūnas.

Susisiekus su GtaON:RP salos, Los Santos miesto meru Arkadijumi Maziu buvome patikinti, kad vos tik atsiras keliautojas (salos migrantas) norintis ir galintis dirbti tokį darbą, viza ¥€$ jam garantuota.

Skelbimas

Vizos ¥€$ suteikimo sprendimų priėmimo kabineto sienos nuotrauka, Los Santos miesto savivaldybė | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Nepatvirtintais duomenimis viza ¥€$ jau suteikta ir į salą planuoja atvykti vienas gerai apmokytas ir turintis didžiulę darbo priedangoje patirtį pareigunas. Šiuo metu neįvardijamas asmuo yra dirbęs ne tik organizuoto nusikalstamumo slaptųjų tyrimų tarnyboje, bet ir buvęs ilgalaikis policijos departamento viršininkas.

Skaityti

Gyvenimo stilius

GtaON:RP salos automobilių nuomos punktuose nauji elektromobiliai

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir GtaON: RP saloje klimato kaitos, gamtinių resursų ir atsinaujinančių resusų klausimai labai aktualūs, todėl šiandien GtaON:RP salos miesto meras išplatino pranešimą, kad automobilių nuomos punktai jau papildyti nuomojamais elektromobiliais.

Paskelbta

-

Autorius

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir GtaON: RP saloje klimato kaitos, gamtinių resursų ir atsinaujinančių resusų klausimai labai aktualūs, todėl šiandien GtaON:RP salos miesto meras išplatino pranešimą, kad automobilių nuomos punktai jau papildyti nuomojamais elektromobiliais.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

„Sutarus su salos automobilių salonų valdytojais, mes pagaliau galime atvykstantiems į salą pasiūlyti nuomotis elektromobilius, tai pigesnė alternatyva iškastiniais gamtos resursais varomiems automobiliams. Šiuo metu dar turime problemų, mat salos automobilių priežiūros specialistai neturi priemonių kaip įkrauti nedėmesingų vairuotojų elektromobilius, mat visiškai iškrovus bateriją kelyje salos mechanikai neturi įrangos pagalbai suteikti, todėl tenka gabenti elektromobilius su specialiu vilkiku į artimiausią, elektros papildymo stotį turinčią degalinę.“ – telefonu komentuoja Arkadijus Mazis.

Savivaldybės pranešime taip pat rašoma, kad kompanijos „Cdn-fuel“ elektros įkrovimo stotys jau yra beveik visose, saloje esančiose, degalinėse, tačiau miestas pasiruošęs jas įdiegti ir kitose, patogiose vietose, pagal gyventojų paraiškas. Elektros pildymo stotis ir energijos tiekimo kainas nustato bei administruoja miesto savivaldybė, o degalinių savininkai gaus kompensacijas už elektros įkrovimo stotelių įrengimą jiems priklausančioje teritorijoje.

Skelbimas

Šiuo metu elektros energija varomų automobilių baterijų įkrovimo kaina yra 1$ už vieną KWh. Tai yra daug pigiau nei 5$ už kuro litrą neprivatizuotoje degalinėje ar 3$ už kuro litrą salos verslininkų jau privatizuotose degalinėse.

Automobilių pasirinkimas ir kainos svyruoja pagal automobilių kainas auto salonuose, tačiau džiaugiame, kad dabar visi norintys turės galimybę išbandyti elektromobilių dinamiką dar prieš juos įsigyjant asmeniniam naudojimui. PRIMENAME: Atomobilio nuomos sutartis galioja, nuo sutarties sudarymo laiko iki artimiausios audros. 

Skelbimas

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Kada serverio startas? Tai yra vienas didžiausių ir dažniausiai kylančių klausimų, tačiau šiuo metu nėra tikslios datos, kurią galėtume Jums pateikti.

Populiaru