Prisijunkite prie mūsų

Verslas

Pasirašyta naudingųjų iškasenų supirkimo sutartis

Paskelbta

-

Arkadijus Mazis su kompanijos „Jim-mining“ atstovu | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Šiandien meras Arkadijus Mazis pasirašė ilgalaikio bendradarbiavimo sutartį dėl GtaON:RP salos šachtoje ir karjere aptinkamų naudingųjų iškasenų supirkimo. Įkurta nauja kompanija „TotalBankers SCHLONGBERG Sachs“, kuri veikia pagal kompanijos „JIM-Mining“ suteiktą nemokamą frančizę.

Kompanijos „TotalBanker SCHLONGBERG Shachs“ būstinė Los Santos mieste | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Šios kompanijos įkūrimo dėka saloje pradeda pilnai funkcionuoti kalnakasybos veslas leidžiantis vystyti įvairias kitas veiklas, tokias kaip tauriųjų metalų ir brangakmenių išgavimą, apdirbimą, eksportą į azijos šalis ar juvelyrinių dirbinių gamybą ir realizaciją.

Los Santos mieste jau pradėjo veikti ir net buvo bandytas apiplėšti, oficialus juvelyrikos salonas. Laimei mieste veikianti apsaugos ir finansinių įstaigų kurjerio paslaugas teikianti įmonė „Gruppe6“ bei LSPD pajėgos sugebėjo sustabdyti šį išpuolį.

Skelbimas

„¥€$ Visa“ – You Exude Strenght

„Įkurtos naujos – laisvai prieinamos darbo vietos, nereikalaujančios specialios kvalifikacijos, gerina miesto gyventojų užimtumo klausimą. Garantuotas visų iškasenų supirkimas stabiliomis kainomis leidžia gyventojams saugiai dirbti, planuoti savo biudžetą, įsigyti norimą nekilnojamą turtą, transportą ar net įkurti verlą.“ – rašoma Arkadijaus Mazio pranešime spaudai.

Kompanijos „TotalBanker SCHLONGBERG Shachs“ produkcijos katalogas | GtaON:RP archyvo nuotrauka

GtaON:RP saloje nuolat reikalingi tvirti vyrai sezoniniams kalnakasybos ir žemės ūkio darbams. Savivaldybė atvykstantiems suteikia nemokamą gyvenamą vietą su spintos perkraustymo paslauga, $5000 banko saskaitoje ir kišenpinigius, o taip pat nuolat moka bedarbio bei laisvai samdomo darbuotojo pašalpas. Vairuotojo pažymėjimus pripažystame galiojančius, tačiau jei už kelių eismo taisyklių nepaisymus prarasite teisę vairuoti, salos vairavimo teisės egzaminą teks laikyti pas labiausiai patyrusius salos vairuotojus.

Pildyti paraišką „¥€$ Visa“ gauti…

Skelbimas

Sveiki, aš GTA Online News atstovas Jūsų saloje. Naujienas stebiu, fiksuoju ir transliuoju iš ten, kur esu pakviestas. Reikia, kad apie Tave ar Jūsų įkurtoje saloje vykstančius įvykius (siužetų linijas) sužinotų nauji salos gyventojai?

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

GtaON:RP TYRIMAS: Įtarimai nepasitvirtino, bet rasta kitų pažeidimų. Saloje įpač padaugėjo automobilių vagysčių

Tyrimas atliktas sėkmingai – įtarimai dėl banko lėšų grobtymo nepasitvirtino, tačiau atliekant tyrimą ir bendraujant su liudininkais paaiškėjo, kad dėvėtų automobilių aikštelė vistik bendradarbiauja su nusikaltėliais.

Paskelbta

-

Autorius

Salos automobilių turgus, klientas renkasi galimai vogtą automobilį | Nuotraukos autorius Miesto Paparacis

2023-05-19 gavus pileičio pranešimą, GtaON:RP salos valdžia surengė slaptą patikrinimą, kurio metu buvo siekiama patikrinti, kad neva salos GtaON:RP automobilių lizingo kompanijos ir dėvėtų automobilių pardavimo aikštelės savininkai sudarė susitarimą ir dabar galima lizingu paimtą automobilį, neišmokėjus priduoti atgal į saloną per aikštelės dokumentaciją ir gauti solidaus dydžio kompensaciją, taip padarant nemenką žalą miesto ekonomikai.

Tyrimas atliktas sėkmingai – įtarimai dėl banko lėšų grobtymo nepasitvirtino, tačiau atliekant tyrimą ir bendraujant su liudininkais paaiškėjo, kad dėvėtų automobilių aikštelė vistik bendradarbiauja su nusikaltėliais. Kalbama, kad automobilių vagysčių ir jų realizavimo procesui vadovauja susivienijimas, pasivadinęs „AngelicXS’ Free Vin Scratch“.

Skelbimas

Saloje dirbančio reporterio, slapyvardžiu „Miesto Paparacis“ duomenimis, saloje įpač padaugėjo automobilių vagysčių. Įvairūs automobiliai vagiami pagal užsakymą ir priduodami įslaptintuose supirkimo taškuose, kurių vietą vykdytojas sužino tik po to kai reikiamą automobilį pavagia. Nors salos policijos departamento dispečrinė ir informuojama apie netinkamą gyventojų veiklą, tačiau pareigūnai žino tik vagystės vietą, o kuria linkme pajuda vogti automobiliai nustatyti sunku.

Už pavogtus ir sėkmingai pristatytus automobilius yra mokama nuo 1000$ iki 10 000$ priklausomai nuo pristatyto automobilio modelio ir būklės, o turimais duomenimis salos dėvėtų automobilių aikštelė taip pat nusprendė sudalyvauti šioje schemoje ir sugeba minėtus vogtus automobilius, kuriems buvo nutrinti VIN numeriai ne tik priimti pardavimui kitiems gyventojams turguje, tačiau meistriškai padirbdami dokumentus juos priduoti į miesto automobilių saloną už 50% kompensaciją nuo automobilio kainos salone.

Skelbimas

„Zion“ sukurtas BMW 6 serijos E63 pagrindu | GTA Viki Fandom iliustracija

Tyrimo metu buvo iscenizuota automobilio „Zion“, kurio kaina tyrimo metu, automobilių salone buvo 22 000$ vagystė ir gauta 11 000$ kompensacija. Apie atlikto tyrimo rezultatus miesto valdžiai pranešta.

„Nors į įvairiausius neramumus saloje – smurtą, narkotikų prekybą, susišaudymus ir plėšimus vietinių gyventojų policijos departamento pareigūnai reaguoja greitai, į automobilių vagysčių faktą reakcijos nepastebėta. Kartojant tyrimą dar ir dar kartą nesulaukiau jokios pareigūnų reakcijos.“ – komentuoja miesto paparacis Teikenas Fotijus.

Nepanorėjęs atskleisti tapatybės policijos departameto laikinasis vadas reakcijos nebuvimą komentuoja tuom, kad vietiniai policijos departamento darbuotojai yra labai apkrauti, o tokio tipo nusikaltimai reikalauja stebėjimo ir tyrimo, bei įrodymų rinkimo.

Skelbimas

„Ir iš vis tie visko pertekę ir spurgų prisivalgę atsipalaidavėliai vangiai atskiria dešinę nuo kairės tad apie kokius specialiuosius tyrimus, objektų stebėjimą gali būti kalba. Mums reikia kurti nusikaltimų tyrimų skyrių ar kažką panašaus, tačiau tokį darbą sugebančių dirbti pareigūnų neturime.“ – komentuoja pareigūnas.

Susisiekus su GtaON:RP salos, Los Santos miesto meru Arkadijumi Maziu buvome patikinti, kad vos tik atsiras keliautojas (salos migrantas) norintis ir galintis dirbti tokį darbą, viza ¥€$ jam garantuota.

Skelbimas

Vizos ¥€$ suteikimo sprendimų priėmimo kabineto sienos nuotrauka, Los Santos miesto savivaldybė | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Nepatvirtintais duomenimis viza ¥€$ jau suteikta ir į salą planuoja atvykti vienas gerai apmokytas ir turintis didžiulę darbo priedangoje patirtį pareigunas. Šiuo metu neįvardijamas asmuo yra dirbęs ne tik organizuoto nusikalstamumo slaptųjų tyrimų tarnyboje, bet ir buvęs ilgalaikis policijos departamento viršininkas.

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Atliekant patikrinimą aptikti nusikaltimo pėdsakai

Patikrinus lombardo „QB-Pawnshop“ dokumentus ir produkcijos lentynas buvo pastebėta, kad gaminių atvirkštiniam perdirbimui į aukso ar sidabro žaliavas yra pateikta įpatingai daug ir sutampančios su iš Juvelyrikos salono dingusiais gaminiais, produkcijos.

Paskelbta

-

Autorius

2023-05-14 GtaON:RP salos savivaldybės pareigūnai atliko slapto pirkėjo reidą Los Santos mieste veikiančiame lombarde, ir kompanijos „Jim-Mining“ biure, kuris įsikūręs mieste veikiančios krovinių pervežimo kompanijos „Walker Logistic“ pastate ir šiuo metu kontruoliuoja 100% salos tauriųjų metalų ir brangakmenių iškasenų.

Lombardas | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Kaip rašoma pranešime spaudai, tyrimas atliekamas įtarus, kad prisidengiant kalnakasybos ir juvelyrinių dirbinių gamybos verslais per mieste veikiantį lombardą yra realizuojami iš mieste veikiančio juvelyrikos salono dar prieš tris mėnesius pagrobti juvelyriniai dirbiniai už daugiau kaip 200 000$.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

Tyrimą iniciavo šiuo metu neoficialiai kompanijai „Walker Logistisc“ vadovaujantis Audrius Gruzinas pastebėjęs, kad juvelyrinių dirbinių gamybos skyrius visiškai neteikia produkcijos eksportui, o oficialiuose gamyklos dokumentuose rašoma, kad auga sanaudos juvelyrinių gaminių gamybos įrankiams. Atlikus minimalius patikrinimus, iškart tapo aišku, kad mieste nors ir yra gaminami juvelyriniai dirbiniai, tačiau juos gyventojai realizuoja kažkur, ko nežino nei patys „Jim – Mining“ įkūrėjai.

Juvelyrikos dirbinių katalogas

Patikrinus lombardo „QB-Pawnshop (FT PAWN)“ dokumentus ir produkcijos lentynas buvo pastebėta, kad gaminių atvirkštiniam perdirbimui į aukso ar sidabro žaliavas yra pateikta įpatingai daug ir sutampančios su iš Juvelyrikos salono dingusiais gaminiais, produkcijos.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

Būtina pranešti, kad vadovaujantis duomenų apsaugos įstartymu lombardas nerenka duomenų apie tai kas naudojasi lombardo paslaugomis, kas labai apsunkina tyrimą. Pareigūnai, puikiai suprasdami, kad realizuotojų duomenų lengvai gauti nepavyks yra priversti stebėti teritoriją ir tokiu būdu bandyti išsisiaiškinti kas ir kokiais kiekiais realizuoja juvelyrinius dirbinius lombarde. Tyrimas tęsiamas… Apie mieste veikiančios kompanijos „QB-Pawnshop (FT PAWN)“ lombardo teikiamas paslaugas jau netrukus Gta Online News puslapiuose.

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

GtaON:RP salos automobilių nuomos punktuose nauji elektromobiliai

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir GtaON: RP saloje klimato kaitos, gamtinių resursų ir atsinaujinančių resusų klausimai labai aktualūs, todėl šiandien GtaON:RP salos miesto meras išplatino pranešimą, kad automobilių nuomos punktai jau papildyti nuomojamais elektromobiliais.

Paskelbta

-

Autorius

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir GtaON: RP saloje klimato kaitos, gamtinių resursų ir atsinaujinančių resusų klausimai labai aktualūs, todėl šiandien GtaON:RP salos miesto meras išplatino pranešimą, kad automobilių nuomos punktai jau papildyti nuomojamais elektromobiliais.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

„Sutarus su salos automobilių salonų valdytojais, mes pagaliau galime atvykstantiems į salą pasiūlyti nuomotis elektromobilius, tai pigesnė alternatyva iškastiniais gamtos resursais varomiems automobiliams. Šiuo metu dar turime problemų, mat salos automobilių priežiūros specialistai neturi priemonių kaip įkrauti nedėmesingų vairuotojų elektromobilius, mat visiškai iškrovus bateriją kelyje salos mechanikai neturi įrangos pagalbai suteikti, todėl tenka gabenti elektromobilius su specialiu vilkiku į artimiausią, elektros papildymo stotį turinčią degalinę.“ – telefonu komentuoja Arkadijus Mazis.

Savivaldybės pranešime taip pat rašoma, kad kompanijos „Cdn-fuel“ elektros įkrovimo stotys jau yra beveik visose, saloje esančiose, degalinėse, tačiau miestas pasiruošęs jas įdiegti ir kitose, patogiose vietose, pagal gyventojų paraiškas. Elektros pildymo stotis ir energijos tiekimo kainas nustato bei administruoja miesto savivaldybė, o degalinių savininkai gaus kompensacijas už elektros įkrovimo stotelių įrengimą jiems priklausančioje teritorijoje.

Skelbimas

Šiuo metu elektros energija varomų automobilių baterijų įkrovimo kaina yra 1$ už vieną KWh. Tai yra daug pigiau nei 5$ už kuro litrą neprivatizuotoje degalinėje ar 3$ už kuro litrą salos verslininkų jau privatizuotose degalinėse.

Automobilių pasirinkimas ir kainos svyruoja pagal automobilių kainas auto salonuose, tačiau džiaugiame, kad dabar visi norintys turės galimybę išbandyti elektromobilių dinamiką dar prieš juos įsigyjant asmeniniam naudojimui. PRIMENAME: Atomobilio nuomos sutartis galioja, nuo sutarties sudarymo laiko iki artimiausios audros. 

Skelbimas

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Kada serverio startas? Tai yra vienas didžiausių ir dažniausiai kylančių klausimų, tačiau šiuo metu nėra tikslios datos, kurią galėtume Jums pateikti.

Populiaru