Prisijunkite prie mūsų

Verslas

Opium Nights bei Crastenburg kviečia apsigyventi nemokamai

Paskelbta

-

Opium Nights Hotel fasadas | GtaON:RP archyvo nuotrauka

GtaON:RP salos, Los Santos miesto savivaldybė ir mieste įsikūrę viešbučiai Opium Nights bei Crastenburg sudarė bendradarbiavimo sutartį. Nuo šiol visiems ¥€$ vizos turėtojams, naujai atvykusiems į miestą gyvenamas plotas suteikiamas nemokamai.

Crastenburg Hotels & Resorts fasadas | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Tikimasi, kad tai būs labai naudinga naujiems gyventojams, kurie nori įsikurti Los Santos mieste ir pradėti savo gyvenimo kūrimą su minimaliomis išlaidomis. Sutartis su viešbučiais Opium Nights ir Crastenburg, kurie suteikia gyvenamąją plotą nemokamai visiems, turintiems ¥€$ vizas, gali būti puikus sprendimas tiems, kurie tik pradedą savo kelią GTAON:RP salose.

Standartinis Modern klasės viešbučio kambarys | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Standartiniuose modern klasės kambariuose atvykstantieji ras asmeninę daiktų spintą savo kambaryje, drabužinę ir poilsiui skirtą patogią dvigubą lovą.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

„Šis sprendimas gali paskatinti keliautojų aktyvumą ir prisidėti prie bendruomenės augimo. Jei nauji gyventojai jausis patogiai ir saugiai, tai tikrai skatins juos ilgiau likti saloje ir prisidėti prie bendruomenės gyvenimo. – telefonu sprendimą pakomentavo miesto meras Arkadijus Mazis.“

Tačiau verta pažymėti, kad ši sutartis gali turėti tam tikrų trūkumų ir klausimų. Pavyzdžiui, kokie yra viešbučių Opium Nights ir Crastenburg gyvenamieji plotai ir kaip jų suteiktos nemokamaos paslaugos atsilieps miesto ekonomikai?

Skelbimas

Taip pat gali būti klausimų dėl to, kaip viešbučiai tvarkysis su užimtumu ir ar jiems tikslinga teikti nemokamą gyvenamąją vietą? Galiausiai, tai gali sukelti tam tikrų nesutarimų tarp viešbučių ir kitų komercinių įmonių, kurios teikia panašias paslaugas mieste.

Liux klasės automobilių nuoma | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Tuo pasinaudojo mieste įsikūrusios automobilių nuomos kompanijos „QB-Rentals“ ir netruko savo nuomos punktus perkelti arčiau nemokamų viešbučių. Kadangi atvysktantieji iš miesto valdžios gauna 5000$ į savo banko saskaitą, tikimasi, kad neesant mokesčių už gyvenamą būstą, naujieji miesto gyventojai drąsiau nuspręs pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis.

Standart klasės automobilių nuoma | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Taip pat pranešama, kad nuomos kompanijos sudarė bendrą tarpusavio susitarimą. Dabar viename punkte paimtas automobilis gali būti grąžinamas kitame automobilių nuomos punkte. Automobilių nuomos kainos svyruoja pagal pasirenkamų automobilių klases ir yra sudaromos laikui nuo automobilio nuomos sutarties sudarymo iki audros.

Nuo Standart iki Liux klasės automobilių nuoma | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Automobilio nuomos periodo pradžioje Jums bus išduodama sutartis, sutabdžius pareigūnams reiks parodyti ją. Sutartis taip pat nutraukiama artimiausiuose automobilių nuomos punktuose atidavus autoomobilį.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

Sveiki, aš GTA Online News atstovas Jūsų saloje. Naujienas stebiu, fiksuoju ir transliuoju iš ten, kur esu pakviestas. Reikia, kad apie Tave ar Jūsų įkurtoje saloje vykstančius įvykius (siužetų linijas) sužinotų nauji salos gyventojai?

Skaityti
Skelbimas
Spauskite norėdami komentuoti

Palikti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gyvenimo stilius

GtaON:RP TYRIMAS: Įtarimai nepasitvirtino, bet rasta kitų pažeidimų. Saloje įpač padaugėjo automobilių vagysčių

Tyrimas atliktas sėkmingai – įtarimai dėl banko lėšų grobtymo nepasitvirtino, tačiau atliekant tyrimą ir bendraujant su liudininkais paaiškėjo, kad dėvėtų automobilių aikštelė vistik bendradarbiauja su nusikaltėliais.

Paskelbta

-

Autorius

Salos automobilių turgus, klientas renkasi galimai vogtą automobilį | Nuotraukos autorius Miesto Paparacis

2023-05-19 gavus pileičio pranešimą, GtaON:RP salos valdžia surengė slaptą patikrinimą, kurio metu buvo siekiama patikrinti, kad neva salos GtaON:RP automobilių lizingo kompanijos ir dėvėtų automobilių pardavimo aikštelės savininkai sudarė susitarimą ir dabar galima lizingu paimtą automobilį, neišmokėjus priduoti atgal į saloną per aikštelės dokumentaciją ir gauti solidaus dydžio kompensaciją, taip padarant nemenką žalą miesto ekonomikai.

Tyrimas atliktas sėkmingai – įtarimai dėl banko lėšų grobtymo nepasitvirtino, tačiau atliekant tyrimą ir bendraujant su liudininkais paaiškėjo, kad dėvėtų automobilių aikštelė vistik bendradarbiauja su nusikaltėliais. Kalbama, kad automobilių vagysčių ir jų realizavimo procesui vadovauja susivienijimas, pasivadinęs „AngelicXS’ Free Vin Scratch“.

Skelbimas

Saloje dirbančio reporterio, slapyvardžiu „Miesto Paparacis“ duomenimis, saloje įpač padaugėjo automobilių vagysčių. Įvairūs automobiliai vagiami pagal užsakymą ir priduodami įslaptintuose supirkimo taškuose, kurių vietą vykdytojas sužino tik po to kai reikiamą automobilį pavagia. Nors salos policijos departamento dispečrinė ir informuojama apie netinkamą gyventojų veiklą, tačiau pareigūnai žino tik vagystės vietą, o kuria linkme pajuda vogti automobiliai nustatyti sunku.

Už pavogtus ir sėkmingai pristatytus automobilius yra mokama nuo 1000$ iki 10 000$ priklausomai nuo pristatyto automobilio modelio ir būklės, o turimais duomenimis salos dėvėtų automobilių aikštelė taip pat nusprendė sudalyvauti šioje schemoje ir sugeba minėtus vogtus automobilius, kuriems buvo nutrinti VIN numeriai ne tik priimti pardavimui kitiems gyventojams turguje, tačiau meistriškai padirbdami dokumentus juos priduoti į miesto automobilių saloną už 50% kompensaciją nuo automobilio kainos salone.

Skelbimas

„Zion“ sukurtas BMW 6 serijos E63 pagrindu | GTA Viki Fandom iliustracija

Tyrimo metu buvo iscenizuota automobilio „Zion“, kurio kaina tyrimo metu, automobilių salone buvo 22 000$ vagystė ir gauta 11 000$ kompensacija. Apie atlikto tyrimo rezultatus miesto valdžiai pranešta.

„Nors į įvairiausius neramumus saloje – smurtą, narkotikų prekybą, susišaudymus ir plėšimus vietinių gyventojų policijos departamento pareigūnai reaguoja greitai, į automobilių vagysčių faktą reakcijos nepastebėta. Kartojant tyrimą dar ir dar kartą nesulaukiau jokios pareigūnų reakcijos.“ – komentuoja miesto paparacis Teikenas Fotijus.

Nepanorėjęs atskleisti tapatybės policijos departameto laikinasis vadas reakcijos nebuvimą komentuoja tuom, kad vietiniai policijos departamento darbuotojai yra labai apkrauti, o tokio tipo nusikaltimai reikalauja stebėjimo ir tyrimo, bei įrodymų rinkimo.

Skelbimas

„Ir iš vis tie visko pertekę ir spurgų prisivalgę atsipalaidavėliai vangiai atskiria dešinę nuo kairės tad apie kokius specialiuosius tyrimus, objektų stebėjimą gali būti kalba. Mums reikia kurti nusikaltimų tyrimų skyrių ar kažką panašaus, tačiau tokį darbą sugebančių dirbti pareigūnų neturime.“ – komentuoja pareigūnas.

Susisiekus su GtaON:RP salos, Los Santos miesto meru Arkadijumi Maziu buvome patikinti, kad vos tik atsiras keliautojas (salos migrantas) norintis ir galintis dirbti tokį darbą, viza ¥€$ jam garantuota.

Skelbimas

Vizos ¥€$ suteikimo sprendimų priėmimo kabineto sienos nuotrauka, Los Santos miesto savivaldybė | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Nepatvirtintais duomenimis viza ¥€$ jau suteikta ir į salą planuoja atvykti vienas gerai apmokytas ir turintis didžiulę darbo priedangoje patirtį pareigunas. Šiuo metu neįvardijamas asmuo yra dirbęs ne tik organizuoto nusikalstamumo slaptųjų tyrimų tarnyboje, bet ir buvęs ilgalaikis policijos departamento viršininkas.

Skaityti

Nelaimės ir nusikaltimai

Atliekant patikrinimą aptikti nusikaltimo pėdsakai

Patikrinus lombardo „QB-Pawnshop“ dokumentus ir produkcijos lentynas buvo pastebėta, kad gaminių atvirkštiniam perdirbimui į aukso ar sidabro žaliavas yra pateikta įpatingai daug ir sutampančios su iš Juvelyrikos salono dingusiais gaminiais, produkcijos.

Paskelbta

-

Autorius

2023-05-14 GtaON:RP salos savivaldybės pareigūnai atliko slapto pirkėjo reidą Los Santos mieste veikiančiame lombarde, ir kompanijos „Jim-Mining“ biure, kuris įsikūręs mieste veikiančios krovinių pervežimo kompanijos „Walker Logistic“ pastate ir šiuo metu kontruoliuoja 100% salos tauriųjų metalų ir brangakmenių iškasenų.

Lombardas | GtaON:RP archyvo nuotrauka

Kaip rašoma pranešime spaudai, tyrimas atliekamas įtarus, kad prisidengiant kalnakasybos ir juvelyrinių dirbinių gamybos verslais per mieste veikiantį lombardą yra realizuojami iš mieste veikiančio juvelyrikos salono dar prieš tris mėnesius pagrobti juvelyriniai dirbiniai už daugiau kaip 200 000$.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

Tyrimą iniciavo šiuo metu neoficialiai kompanijai „Walker Logistisc“ vadovaujantis Audrius Gruzinas pastebėjęs, kad juvelyrinių dirbinių gamybos skyrius visiškai neteikia produkcijos eksportui, o oficialiuose gamyklos dokumentuose rašoma, kad auga sanaudos juvelyrinių gaminių gamybos įrankiams. Atlikus minimalius patikrinimus, iškart tapo aišku, kad mieste nors ir yra gaminami juvelyriniai dirbiniai, tačiau juos gyventojai realizuoja kažkur, ko nežino nei patys „Jim – Mining“ įkūrėjai.

Juvelyrikos dirbinių katalogas

Patikrinus lombardo „QB-Pawnshop (FT PAWN)“ dokumentus ir produkcijos lentynas buvo pastebėta, kad gaminių atvirkštiniam perdirbimui į aukso ar sidabro žaliavas yra pateikta įpatingai daug ir sutampančios su iš Juvelyrikos salono dingusiais gaminiais, produkcijos.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

Būtina pranešti, kad vadovaujantis duomenų apsaugos įstartymu lombardas nerenka duomenų apie tai kas naudojasi lombardo paslaugomis, kas labai apsunkina tyrimą. Pareigūnai, puikiai suprasdami, kad realizuotojų duomenų lengvai gauti nepavyks yra priversti stebėti teritoriją ir tokiu būdu bandyti išsisiaiškinti kas ir kokiais kiekiais realizuoja juvelyrinius dirbinius lombarde. Tyrimas tęsiamas… Apie mieste veikiančios kompanijos „QB-Pawnshop (FT PAWN)“ lombardo teikiamas paslaugas jau netrukus Gta Online News puslapiuose.

Skelbimas
Skaityti

Gyvenimo stilius

GtaON:RP salos automobilių nuomos punktuose nauji elektromobiliai

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir GtaON: RP saloje klimato kaitos, gamtinių resursų ir atsinaujinančių resusų klausimai labai aktualūs, todėl šiandien GtaON:RP salos miesto meras išplatino pranešimą, kad automobilių nuomos punktai jau papildyti nuomojamais elektromobiliais.

Paskelbta

-

Autorius

Kaip ir visame pasaulyje, taip ir GtaON: RP saloje klimato kaitos, gamtinių resursų ir atsinaujinančių resusų klausimai labai aktualūs, todėl šiandien GtaON:RP salos miesto meras išplatino pranešimą, kad automobilių nuomos punktai jau papildyti nuomojamais elektromobiliais.

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas

„Sutarus su salos automobilių salonų valdytojais, mes pagaliau galime atvykstantiems į salą pasiūlyti nuomotis elektromobilius, tai pigesnė alternatyva iškastiniais gamtos resursais varomiems automobiliams. Šiuo metu dar turime problemų, mat salos automobilių priežiūros specialistai neturi priemonių kaip įkrauti nedėmesingų vairuotojų elektromobilius, mat visiškai iškrovus bateriją kelyje salos mechanikai neturi įrangos pagalbai suteikti, todėl tenka gabenti elektromobilius su specialiu vilkiku į artimiausią, elektros papildymo stotį turinčią degalinę.“ – telefonu komentuoja Arkadijus Mazis.

Savivaldybės pranešime taip pat rašoma, kad kompanijos „Cdn-fuel“ elektros įkrovimo stotys jau yra beveik visose, saloje esančiose, degalinėse, tačiau miestas pasiruošęs jas įdiegti ir kitose, patogiose vietose, pagal gyventojų paraiškas. Elektros pildymo stotis ir energijos tiekimo kainas nustato bei administruoja miesto savivaldybė, o degalinių savininkai gaus kompensacijas už elektros įkrovimo stotelių įrengimą jiems priklausančioje teritorijoje.

Skelbimas

Šiuo metu elektros energija varomų automobilių baterijų įkrovimo kaina yra 1$ už vieną KWh. Tai yra daug pigiau nei 5$ už kuro litrą neprivatizuotoje degalinėje ar 3$ už kuro litrą salos verslininkų jau privatizuotose degalinėse.

Automobilių pasirinkimas ir kainos svyruoja pagal automobilių kainas auto salonuose, tačiau džiaugiame, kad dabar visi norintys turės galimybę išbandyti elektromobilių dinamiką dar prieš juos įsigyjant asmeniniam naudojimui. PRIMENAME: Atomobilio nuomos sutartis galioja, nuo sutarties sudarymo laiko iki artimiausios audros. 

Skelbimas

🛬 SKRYDŽIAI Į MIESTĄ 🛬

Skelbimas
Skaityti
Skelbimas

Skelbimas
OOC: Kada serverio startas? Tai yra vienas didžiausių ir dažniausiai kylančių klausimų, tačiau šiuo metu nėra tikslios datos, kurią galėtume Jums pateikti.

Populiaru