Prisijunkite prie mūsų

GTA Roleplay projektas – „GTA Online News“

GTA RolePlay – „GTA Online News“ yra bendruomenės kuriamas naujienų portalas. Jei gyvenate GTA virtualiame pasaulyje, galite tapti „GTA Online News“ portalo reporteriu, parinkite tokį gyvenimo kelio siužetą savo sukurtam personažui ir savo gyvenamoje saloje kurkite naujienų tarnybą.

Akylai stebėkite savo GTA mieste vykstančius įvykius ir užrašykite juos pagardindami pikantiškomis nuotraukomis atliktomis su Jūsų personažo telefonu, ar turima foto / video kamera.

Misteris Lininis darbe | „GTA Online News“

Garantuojame neišdildomus pojūčius GTA RolePLay serverio žaidime, Juk naujienų verslas tai ne tik miesto gyvenimo apžvalga, tai ir žurnalistiniai tyrimai norint išsiaiškinti vieno ar kito mieste vykstančio garsaus įvykio detales.

Tai naujos pažintys ir santykiai, tiek su Jūsų pasirinkto serverio bendruomenės lyderiais, tiek su to paties, virtualaus miesto nusikaltėliais ar ramiai laiką miestuose leidžiančiais žaidėjų sukurtais personažais.

Tik nuo Jūsų priklauso, kaip seksis vystyti naujienų tarnybos veiklą ir jai vadovaujančio ar joje dirbančio personažo gyvenimo liniją vaidmenį Jūsų pasirinktame GTA RolePlay serveryje.

Be to, tokiu būdu Jūs galite pasitarnauti Jūsų pasirinkto ar mūsų rekomenduoto GTA RolePlay serverio bendruomenei, nes Jūsų sukurtos, surinktos ir užrašytos naujienos gali sudominti ir kitus „GTA Online News“ portalo stebėtojus ir skaitytojus, ieškančius naujos salos ar naujo miesto savo GTA RolePlay įgyvendinimui, prisijungti pas Jus…

GTA RolePlay – Vaidmenų žaidimas kas tai?

GTA RolePlay – vaidmenų žaidimas yra toks žaidimo būdas, kuomet žaidėjas kuria savo personažą, kuria personažo gyvenimo siužetą, o žaisdamas su kitais įgauna nenuspėjamą patirtį…

Žaidime yra daugybė galimybių apsimesti-įsijausti, kad žaidėjo pagrindinis veikėjas turi darbą, įvairaus plauko draugus. (Plačiau anglų kalba)

Jūs galite būti policininku, FTB agentu, oro linijų pilotu, limuzinų vairuotoju, narkotikų gamintoju ar platintoju, gaujos vadeiva ar panašiai.

Kokios vaidmenų pasirinkimo galimybės laukia Jūsų, priklauso nuo to kuriame serveryje nuspręsite kuri savo personažo gyvenimą – vaidmenį.

Kartais norisi eiti ten, kur visi žino Tavo vardą, ir visada džiaugiasi, kad TU atėjai. Ar norėtum pabėgti nuo kasdieninių darbų rutinos ir pailsėti?

Misteris Lininis – „GTA Online News“ portalo įkūrėjas

GTA Online News – GTA Role play naujienų portalas

Skaitykite naujienas surinktas iš skirtingų serverių Lietuvoje ir pasaulyje. Pasirinkite kokios kategorijos personažai Jums arčiausiai prie širdies ir stebėkite kuriuose GTA RolePLay serveriuose rasite artimiausių veikėjų savo sielai.

Gyvenimo būdas ir pramogos, Nusikaltimai ir nelaimės, Verslas, Sportas – pasirinkite, kas Jus domina labiausiai, o tuomet jau stebėkite kurio serverio pateiktos naujienos tenkina Jūsų poreikį ir kuriame iš Jų norėtumėte apsigyventi sukurdami savo vaidmenų žaidimo personažą.

Skelbimas

Skelbimas
OOC: Kada serverio startas? Tai yra vienas didžiausių ir dažniausiai kylančių klausimų, tačiau šiuo metu nėra tikslios datos, kurią galėtume Jums pateikti.