Prisijunkite prie mūsų

Reklama naujienų portale ir virtualiame pasaulyje

GTA Online News reklama – tai visiškai nauja reklamos forma šiuolaikinėje visuomenėje. Tikriausiai visi suvokiate kaip veikia reklama naujienų portale? Tai gali būti užsakomieji straipsniai, straipsniai su nuorodomis, reklaminiai skydeliai skirtingose portalo vietose. Tai mūsų gerbiama tradicija, tačiau čia norime papasakoti apie kitokią reklamos formą.

Be visų, aukščiau išvardintų tradicinių reklamos formų mes siūlome Jūsų reklamos perkėlimą į virtualų pasaulį…

Reklama virtualiame pasaulyje

  • Reklama ant automobilių;
  • Reklamos stendai Jūsų pasirinkto virtualaus miesto gatvėse;
  • Firminių rūbų, maisto prekių, ūkio prekių parduotuvių įkūrimas jūsų pasirinktame virtualiame mieste;
  • Firminių degalinių apipavidalinimas jūsų pasirinktame virtualiame mieste;
  • Reklama online serverių radijo stotyse ar televizijoje jei pasirinktame virtualiame mieste tokia funkcija veikia.

1 pavyzdys: Naujienų portalo GTA Online News vardiniai suoliukai visame Los Santos mieste, Reign Network saloje.

PVZ. Nr. 1 Reign Network salos, Los Santos savivaldybės reklamos kontrolės skyriaus nuotrauka

2 pavyzdys: Laisvalaikio drabužiai ir prekės visai šeimai www.outpro.lt

Outpro.lt – internetinė laisvalaikio drabužių ir reikmenų parduotuvė visai šeimai. Išsirinkite sau tinkamą striukę, džemperį kelnes ir batus, kuriuos galėsite dėvėti ne tik kas dieną, bet ir leistis į įsimintiniausius nuotykius gamtoje, kalnų ir pėsčiųjų žygius. Taip pat siūlome aprangą slidinėjimui. Apranga, ištobulinta naujausiomis tekstilės technologijomis, padės jums propaguoti laimingą ir sveiką gyvenseną ištisus metus.

El. parduotuvė priklauso UAB “Vilniaus Kalnai”, kuri taip pat valdo tris fizines Regatta Great Outdoors parduotuves Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje.

Dabar ir virtualaus pasaulio gyventojai rūbus bei aksesuarus perka Outpro.lt parduotuvėje virtualiame mieste. Kaip manote ar baigę žaidimą jie žino kur galima nusipirkti rūbų?

PVZ. Nr. 2 Outpro.lt – internetinė laisvalaikio drabužių ir reikmenų parduotuvė visai šeimai. | RolePlay serveris HornyRP.lt

3 pavyzdys: RAIL KROVINIAI – didžiausias LCL RAIL konsolidatorius Pabaltijo regione BC Line

Bcline.eu | Įmonė turinti didelę patirtį konsoliduojant dalinius krovinius, klientų parama ir pasitikėjimas padėjo šiai įmonei tapti didžiausiu LCL RAIL konsolidatoriumi regione. Įmonė siūlo dalinių krovinių konsolidacijos paslaugas iš Kinijos į Europą, Rusiją ir Baltarusiją. Išvykimai 5 kartus per savaitę.

Savo veiklą pradėjusi 2012 metais Baltic Consol Line nuo jūrinių dalinių krovinių konsolidavimu į Pabaltijį užsiimančios įmonės išaugo iki tarptautinės įmonių grupės, galinčios savo klientams pasiūlyti plataus spektro ir aukštos kokybės transportavimo paslaugas.

Aukšta paslaugų kokybė, įsipareigojimų vykdymas, lankstumas ir neutralumas lėmė, kad šiandien mes dirbame su stambiausiomis pasaulyje ekspedicinėmis, transporto, logistikos ir muitinės tarpininkavimo paslaugas teikiančiomi kompanijomis. Mūsų importo ir eksporto paslaugų spektras šiai dienai plačiausias lyginant su tame pačiame segmente konkuruojančiomis įmonėmis.

• Virtualiame pasaulyje kompanija BC Line užsiima svarbių ir paprastų krovinių pervežimu, kuria laisvas darbo vietas RolePlay serverio gyventojams. Dabar šį prekės ženklą ir kuom užsiima kompanija serverio gyventojai žino net nesidomėję specialiai.

PVZ. Nr. 3 RAIL KROVINIAI – didžiausias LCL RAIL konsolidatorius Pabaltijo regione BC Line | RolePlay serveris HornyRP.lt

Virtualaus pasaulio reklamos agentūros kontaktai

Skelbimas

Skelbimas
OOC: Kada serverio startas? Tai yra vienas didžiausių ir dažniausiai kylančių klausimų, tačiau šiuo metu nėra tikslios datos, kurią galėtume Jums pateikti.